YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ | Eğitimler | Riskret Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ

YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ6331 Sayılı İş Sağlığı Güvenliği Kanunu Madde-17 (3) mevzuatı gereği mesleki eğitim alma zorunluluğu bulunan tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde, yapacağı işle ilgili mesleki eğitim aldığını belgeleyemeyenler çalıştırılamazlar. Mevzuatta bahsedilen iş kollarından biri olan yüksekte çalışma işleri ile ilgili de; bu işlerde çalışacak personellerin mesleki eğitim belgesi almış olmaları gerekmektedir.

Yüksekte sağlıklı ve güvenli çalışma yapabilmek için gerekli olan tüm bilgilerin, teorik ve pratik olarak anlatıldığı ve uygulandığı yüksekte çalışma eğitimi hizmetimiz sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı mesleki yüksekte çalışma sertifikası verilmektedir.

Bunun yanı sıra konusunda tecrübeli uzman ekip arkadaşlarımız tarafından da teorik ve uygulamalı yüksekte çalışma eğitimi hizmetleri verilmekte olup, yüksekte çalışma belgesi verilmektedir.

Yüksekte yapılacak olan işlerde, başta çalışan kişiler olmak üzere saha çalışmalarında bulunan tüm personellerin de sağlıklı ve güvenli çalışma yapabilmelerini temel hedef olarak belirleyen eğitim hizmetlerimiz ile farkındalık yaratacak çalışma ortamları sağlamaktayız.

+90(542) 669 74 75
TEKLİF İSTE